Suya yön, toprağa hayat verir...
Suya yön, toprağa hayat verir...

Türkiye ve diğer ülkelerdeki yoğun satış noktaları ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen SERDRİP Sulama Sistemleri, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edecektir.


Kurumsaltrending_flat
40

40 +

Yılların tecrübesi

150

150 +

ürün yelpazesi

85

85 +

ülke ihracatı

75

75 +

uzman çalışan

SERDRİP Ürünler

EKTİĞİNİZ TOPRAĞA GÜVENDİĞİNİZ KADAR

SERDRİP'E DE GÜVENEBİLİRSİNİZ

EKTİĞİNİZ TOPRAĞA GÜVENDİĞİNİZ KADAR
NEDEN SERDRIP
SULAMA SİSTEMLERİ?

Sulama Sistemleri ile ihtiyacınız olan çözümlerin yıllardır Serdrip Ailesi olarak en kaliteli çözüm ortağıyız...


Serdrip olarak “En değerli unsur insandır.” anlayışına inanarak, profesyonel ekibimizin gerek iş deneyimlerini artırmak, gerekse gelişimlerine yardımcı olmak amacı ile daima çabalayan, en yeni teknolojileri kullanan, ürünlerini uluslararası standartlarda bir kalite ile hazırlayarak değerli alıcılarımıza özenle sunan bir firmayız. Müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayarak zirai sulama boru ve ek parça malzemelerden oluşan her türlü tarımsal sulama uygulamaları için gerekli plastik boru ve elemanlarını üretmek, sürdürülebilir büyüme ve karlılığı çevremizi koruyarak gerçekleştiriyoruz.


Serdrip ile tarla ve ürün verimliliğiniz artsın!


Ürünlerinizin ve toprağınızın ihtiyacına uygun bir oranda, olması gereken zamanlarda doğru sulama yaparak hem sudan, hem zamandan tasarruf edebilirsiniz. Milyonlarca adet damla sulama ve yağmurlama sulama ek parçaları üretimi yapılan sistemimizde kendinize uygun sulama sistemini seçip kalitesi sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Daima çiftçimize güvenilir bir destek olmaya devam edeceğiz…


Ürün

Katalog

catalog

Ektiğiniz toprağa güvendiğiniz kadar

Serdrip'e de güvenebilirsiniz.

İndirmeler

Resim Galerisi


MEDYA trending_flat

Kalite

Sıkça Sorulan Sorular


Hakkımızda trending_flat

EN GÜNCEL GELİŞMELER İÇİN

E-Bültenimize Kaydolun
trending_flat
Serdrip